EKISSON

CBS Çetin Döküm

Ekisson firması Italyada kuyumculuk sektörünün kalbi ve en önemli yerlerinde biri olan Arezzo şehrinde yerleşiktir.Şirket 1970 yılında kurulmuş ve birkaç yıl sonrasında yapmış olduğu yatırımlarla ve teknolojideki yaptığı yeniliklerle alloy üretiminde ve kuyumculuk sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

MİSYON
Amacımız yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam edip üretimimizi altın ve gümüş sektörüne en uygun standartlarda ürün üretecek şekilde geliştirmek.
Hedefimiz ise Ekissonu yüksek kalite standartlarından ve satış sonrası mükemmel müşteri desteğinden dolayı tercih etmeniz olacaktır.

KALİTE

Üretimde kullanılan tüm metallerimiz ve satılanlar ürünlerimizin standartlarının garantisi vermek için sertifikalı gelirler. Üretimdeki her aşama yüksek standart ve kalitenin uygulama esnasında muhafazasını sağlamak için kontrol altında tutulur. Her sevkiyatta Ekisson ürünlerinin üzerinde kod numaraları bulunur ve buda eritme prosesini ima eder. Bu numaralardan yola çıkarak geçmişte o proseste hangi metalin kullanıldığına bakılabilir. Buda ürünün güvenliğini ve kalitesini etkili bir şekilde arttırılmasını sağlar.